Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/cptozt/domains/cpto.zt.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Свято Миколая в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира

В цьому році свято Миколая у Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира було незвичайним. До нас завітало багато гостей: заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук, голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, заступник голови облдержадміністрації Віра Рогова, заступник міського голови Марія Місюрова, начальник обласного управління освіти і науки Людмила Колесник, директор Житомирського обласного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Анна Антипова, начальник відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти Наталія Осипович, директор НМК ПТО у Житомирській області Валентина Васильчук.

Гості привітали здобувачів освіти із числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з прийдешніми святами, подарували подарунки.

Учні в свою чергу готувалися до свята Миколая. Були проведені майстер-класи з виготовлення новорічних сувенірів. Тому гості теж не залишилися без подарунків.

Теплом і щирими посмішками була наповнена ця зустріч.


А ще гості ознайомилися з матеріально-технічною базою Центру професійно-технічної освіти м. Житомира, відвідали  навчальний кабінет для дітей з особливими освітніми потребами, галузеві навчально-практичні центри з професій слюсарного напрямку та професії Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування. 


Гості відмітили, що наш навчальний заклад розвивається, оновллюється і має всі можливості для підготовки висококваліфікованих робітників. Від цієї зустрічі у всіх залишилися приємні враження.

Круглий стіл

24 травня 2023 року педагогічні працівники Центру професійно-технічної освіти м. Житомира в рамках Всеукраїнського Тижня професійної освіти взяли участь у круглому столі «Розвиток людського капіталу в Україні: погляд роботодавців» за участю представників МОН, Федерації роботодавців України, підприємств, департаментів (управлінь) освіти і науки обласних військових адміністрацій, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти. […]

📝22.05.2023 р., в здобувачі освіти Центра професійно-технічної освіти м. Житомира взяли участь тренінгу “Ресурсність: самореалізація особистості, професійний розвиток та кар’єрне зростання” 🧐

День здоров’я

19.05.2023 р., в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира відбулася щорічна весняна спартакіада. Ми за здоровий спосіб життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x