Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/cptozt/domains/cpto.zt.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Тиждень МК професій енергетичного напрямку

В рамках проведення тижня з 30 січня по 8 лютого з професій енергетичного напряму, з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та розвитку творчої активності здобувачів освіти були проведені заходи.

30.01.2023 –  виставка робіт здобувачів освіти та майстрів виробничого навчання зварювальних виробівт, електро-технічних виробів з професій: “Електрогазозварник” та “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” (Можарівський В., Казаков Р.)

30.01.2023 –  відбулась конференція. Питання «Неформальна освіта педпрацівників» розкрила викладач Наталія Федорко. З виступом на тему: «Організація віртуальних уроків» ознайомив викладач Петро Пугаков. (методист Центру Наталія Костючек, учасники МК)

31.01.2023 – організована та проведена екскурсія на підприємство ПРАТ ” ЖИТОМИРСЬКИЙ ЗОК”  (майстер виробничого навчання – Віталій Можарівський, група №24).

31.01.2023Петро Пугаков провів позаурочний захід відео журнал на тему: «Енергозбереження в побуті. Основні відомості про електробезпеку». Групи №1, 7.

01.02.2023 – майстром виробничого навчання Дмитром Поліщуком проведений майстер-клас з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на тему: «Схема та принцип дії мультивібратора, робота з приладами Digital multimetr, Digital multimetr комбінований, С 4342». Група №1.

01.02.2023 – викладач інформатики та інформаційних технологій  Наталія Федорко провела позаурочний виховний захід, інтелектуально-розважальна гра на тему: «Генії Інформатики». Мета заходу: розвиток пізнавального інтересу, потреби глибокого і творчого оволодіння знаннями, прагнення постійно ознайомлюватись із найсучаснішими досягненнями науки і техніки; розвивати уміння здобувачів освіти застосовувати набуті знання  в нестандартних ситуаціях; виховувати повагу один до одного, вчити здобувачів освіти триматися перед глядачами, цікавими для присутніх. Група №6.

02.02.2023 – майстром виробничого навчання Іваном Панасюком проведений майстер клас з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на тему:  «Монтаж внутрішнього блоку розеток». Група №7.

07.02.2023 – відбувся конкурс газет на тему: «Мій вклад у відбудову країни очима зварника та електрика».

08.02.2023  – проведений конкурс фахової  майстерності з професії «Зварник ручного зварювання». Майстер виробничого навчання, викладач Руслан Казаков. Група №3.


07.03.2023 р. відбувся училищний етап обласного конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійно (професійно-технічної) освіти з професій “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”. в конкурсі взяли участь здобувачі освіти груп №3 та 16. результати конкурсу: першемісце Грабенко Денис (3 група, майстер в/н Андрій Столяр) другемісце Малін Ілля (16 група, майстер в/н В’ячеслав Крілас) третємісце Гутніченко Данило […]

08.03.2023 року здобувачі освіти Центру професійно-технічної освіти м. Житомира, які здобувають професію “Кухар, бармен” групи №4,14, 20 передали у військовий госпіталь гігієнічні набори та солодощі, які придбали за кошти отримані під час проведення благодійної ярмарки.

1 березня 2023 в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира пройшов захід до Дня народження Лесі Українки. Захід підготували викладачі української мови й літератури Алла Климчук, Таїса Пилипчук, Тетяна Юшкова, участь взяли здобувачі груп №14, 13Ф, 20 та 19. Поетичні етюди виконали здобувачі освіти 20 групи. Також було проведено патріотичну вікторину “Ми пишаємось, що ми – […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x