Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/cptozt/domains/cpto.zt.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Тиждень МК професій енергетичного напрямку

В рамках проведення тижня з 30 січня по 8 лютого з професій енергетичного напряму, з метою підвищення рівня професійної підготовки, формування професійних компетентностей, підвищення інтересу до обраної професії та розвитку творчої активності здобувачів освіти були проведені заходи.

30.01.2023 –  виставка робіт здобувачів освіти та майстрів виробничого навчання зварювальних виробівт, електро-технічних виробів з професій: “Електрогазозварник” та “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” (Можарівський В., Казаков Р.)

30.01.2023 –  відбулась конференція. Питання «Неформальна освіта педпрацівників» розкрила викладач Наталія Федорко. З виступом на тему: «Організація віртуальних уроків» ознайомив викладач Петро Пугаков. (методист Центру Наталія Костючек, учасники МК)

31.01.2023 – організована та проведена екскурсія на підприємство ПРАТ ” ЖИТОМИРСЬКИЙ ЗОК”  (майстер виробничого навчання – Віталій Можарівський, група №24).

31.01.2023Петро Пугаков провів позаурочний захід відео журнал на тему: «Енергозбереження в побуті. Основні відомості про електробезпеку». Групи №1, 7.

01.02.2023 – майстром виробничого навчання Дмитром Поліщуком проведений майстер-клас з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на тему: «Схема та принцип дії мультивібратора, робота з приладами Digital multimetr, Digital multimetr комбінований, С 4342». Група №1.

01.02.2023 – викладач інформатики та інформаційних технологій  Наталія Федорко провела позаурочний виховний захід, інтелектуально-розважальна гра на тему: «Генії Інформатики». Мета заходу: розвиток пізнавального інтересу, потреби глибокого і творчого оволодіння знаннями, прагнення постійно ознайомлюватись із найсучаснішими досягненнями науки і техніки; розвивати уміння здобувачів освіти застосовувати набуті знання  в нестандартних ситуаціях; виховувати повагу один до одного, вчити здобувачів освіти триматися перед глядачами, цікавими для присутніх. Група №6.

02.02.2023 – майстром виробничого навчання Іваном Панасюком проведений майстер клас з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на тему:  «Монтаж внутрішнього блоку розеток». Група №7.

07.02.2023 – відбувся конкурс газет на тему: «Мій вклад у відбудову країни очима зварника та електрика».

08.02.2023  – проведений конкурс фахової  майстерності з професії «Зварник ручного зварювання». Майстер виробничого навчання, викладач Руслан Казаков. Група №3.


🗒01.10.2023 року, Україна буде святкувати День захисників та захисниць України та День українського козацтва🪖💪. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. Не оминіть увагою навіть незнайомих військових, які відстоюють наше сьогодення і майбутнє нашої Вітчизни. Центр професійно-технічної освіти м. Житомира теж приєднується […]

Протягом 14-16 вересня 2023 року, здобувачі освіти ЦПТО м. Житомира долучилися до Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day в Україні під гаслом “Хай небо буде мирним, а Україна чистою!” #WORLDCEANUPDAY#LETSDOITUKRAINE

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України — пам’ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Вшановуються військовослужбовці і учасники добровольчих формувань, які загинули, відстоюючи незалежність України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x