Здобувачам і педагогам

Центр професійно-технічної освіти м. Житомира допоможе тобі реалізувати себе!

Ми прагнемо:

  1.  Готувати фахівців, які здатні швидко реагувати на зміни середовища та знаходити себе на сучасному ринку праці.
  2.  Надавати можливість роботодавцям спілкуватись з учнями з метою взаємного вибору місць проходження практики та подальшого працевлаштування.
  3.  Допомагати кожному учневі та випускнику отримати роботу своєї мрії та здобути навички кар’єрного розвитку.

Будуй кар’єру разом із нами!

Форма навчання: денна

Вартість навчання: безкоштовно

Дуальна освіта

Здобувачі освіти поєднують навчання і стажування на підприємстві. При цьому отримують стипендію, близьку до заробітної плати.

Форма дуальної освіти поєднує навчання учня в Центрі на денній формі за спеціально розробленим графіком індивідуальних занять із його офіційним працевлаштуванням за фахом на підприємстві або організації та обов’язковим навчанням (стажуванням) на робочому місці.
Дуальну форму можуть обирати здобувачі, які навчаються за денною формою навчання та виявили особисте бажання.

 

Для переходу на дуальну форму навчання здобувач повинен:

  1.  Звернутися до директора Центра або його заступників із заявою про перехід на дуальну форму навчання, при цьому здобувач повинен попередньо узгодити із керівництвом обраного ним підприємства можливість його навчання за дуальною формою;
  2.  У разі позитивного рішення здобувач повинен укласти тристоронній договір із Центром та підприємством чи організацією про його подальше навчання за дуальною формою.

Головна мета

Діяльність НПЦ – реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки здобувачів освіти професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів підвищення кваліфікації:

 • педагогічних працівників, фахівців підприємств, організацій;
 • впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій зварювального виробництва із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів;
 • організація співробітництва і взаємодії, постійного зв’язку між підприємствами та іншими професійно-технічними навчальними закладами;
 • поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання.

Навчально-практичний центр

Український ринок праці сьогодні потребує кваліфікованих робітників у різних галузях промисловості. У фахівцях робочої ланки високого рівня зацікавлено чимало вітчизняних підприємств. Тому, враховуючи потреби ринку й орієнтуючись на перспективи розвитку професійно-технічної освіти та інтеграції навчальних програм із сучасними виробничими процесами, на базі у ЦПТО м. Житомира створено разом з виробниками навчальні осередки для підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів робочих професій.

З 2006 року на постійній основі діє Житомирський обласний навчально-практичний будівельний центр.
З 2016 року на постійній основі діє Навчально-практичний центр “Śnieżka”.
З 2017 року на постійній основі діє Навчально-практичний центр з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».
З 2019 року на постійній основі діє Навчально-практичний центр з професій “Слюсар-ремонтник. Слюсар механоскладальних робіт. Слюсар-інструментальник. Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”.

Центр кар’єри

Центр професійної кар’єри – це помічник здобувачів у побудові успішної кар’єри та надійний партнер роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву.

Основна мета центру – організація проходження виробничої практики та працевлаштування випускників та їх адаптація до практичної діяльності, сприяння розвитку підприємницької ініціативи, опанування навичками само презентації, техніки пошуку роботи, здійснення моніторингу їх кар’єри та соціальне партнерство з роботодавцями.

Структура Центру

 1. Керівник центру – заступник директора з НВР
 2. Відповідальні за організацію виробничої практики та працевлаштування – майстри виробничого навчання
 3. Практичний психолог
 4. Соціальний педагог

Пропонуємо учням та випускникам:

  • допомогу в працевлаштуванні;
  • надання інформації про актуальні вакансії, місця для проходження практики та інші можливості від роботодавців;
  • професійні та мотивуючі майстер-класи від успішних фахівців-практиків;
  • тренінги з розвитку особистісних, професійних, кар’єрних, підприємницьких компетенцій, профконсультації з питань складання резюме та особливостей проходження співбесіди з роботодавцями.

Історії з життя здобувачів та педагогів

Колектив та учні раді вітати Вас на нашій сторінці!