Машиніст крана автомобільного, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів, категорія «С»

термін навчання

3 роки



Машиніст крана автомобільного – це людина складної і, в той же час цікавої та багатогранної професії. Машиніст крана автомобільного працює на будівництві споруд і будівель різного призначення. Він виконує підйомно-транспортні, вантажно-розвантажувальні роботи: піднімання, переміщення, навантажування, розвантажування, транспортування деталей, вузлів, блоків до місця збирання. Слідкує за показниками приладів (покажчики вантажопідйомності, креномір тощо) і сигнальними жестами стропальника. Знайомиться з записами в спеціальному журналі, перевіряє технічний стан крана (механізми, гальма, канати).

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів  – це кваліфікований  робітник, що виконує ремонт і технічне обслуговування автомобільного транспорту, а також здійснює контроль за технічним станом автомобілів з допомогою діагностичного обладнання та приладів.

Професія слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів – одна з найпопулярніших серед чоловічих професій. У наш час, коли створюють все нові і нові марки автомобілів, кількість їх невпинно зростає. Інколи виникають проблеми у механізмах. І тут на допомогу приходить слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, який здійснює ремонт вантажних, легкових автомобілів, автобусів.
Знімає, ремонтує і регулює агрегати і вузли автомобілів. Замінює окремі деталі, елементи електропроводки. У процесі ремонту виконує різноманітні слюсарні роботи. Проводить випробування агрегатів, обкатку автомобілів.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу IMG_5515-300x150.jpg

Водій – одна з найбільш потрібних професій на ринку праці. Вона дуже потрібна для нашого суспільства. Обсяги роботи для водіїв не зменшуються.

Автомобільний транспорт займає провідне місце, він використовується для перевезення людей і доставки вантажів, використовується і великими підприємствами, і приватними підприємцями. У загальному потоці машин можна бачити безліч вантажних автомобілів різного призначення. Із зростанням кількості автомобілів, ускладненням їх конструкцій, що поліпшують умови праці водія та підвищується їхня надійність, довговічність, економічність і екологічність, підвищуються вимоги до рівня професійної підготовки водіїв. Для водія характерне поняття «робоче місце» – автомобіль і «робоча зона» – дорога. Робоче місце – автомобіль є місцем підвищеної небезпеки.