Відкриття навчально-практичного Центру «Śnieżka» відбулося 2016 році.

Центр надає можливість здобувачам освіти не лише теоретично ознайомитись із сучасними матеріалами та новітніми технологіями, а й на практиці опанувати їх у виробничих майстернях під час виконання різних практичних завдань.

Серед основних матеріалів та новітніх технологій впроваджено:

 • розчинники та емалі спеціального застосування;
 • захист і декорування металу та деревини;
 • фарби для зовнішніх та внутрішніх робіт;
 • інтер’єрні фарби та барвники;
 • вироби для шпаклювання основ; інноваційні технології у фарбах;
 • інноваційні рішення та новітні технології у виробах ТМ “Sniezka”.

Новини про НПЦ “Śnieżka”


Наші партнери


Нормативна база


Програма короткострокових курсів на 2022-2023 навчальний рік

Програма короткострокових курсів: Маляр

Програма короткострокових курсів: Монтажник систем утеплення будівель

Програма короткострокових курсів: Столяр



Загальна характеристика Центру:

 • 18 здобувачів, які навчаються за професіями НПЦ;
 • за підтримки партнерів та залученням власних коштів було створено НПЦ;
 • з 1 партнером укладено угоди за професіями НПЦ;
 • результативність діяльності Центру:
 • кількість педагогічних працівників, які пройшли навчання за професіями НПЦ – 4 викладачі та 3 майстрів виробничого навчання;
 • надходження від діяльності НПЦ:
 • навчально-матеріальна база НПЦ:
  • витрати на матеріали, інструменти, пристосування – 3 000 грн;
  • кількість розроблених короткострокових програм за професіями НПЦ – 3.
 • освітні послуги – 4 500 грн;
 • надходження від виробничого навчання та виробничої практики (2020-2022 рр.) – 54 000 грн;
 • надходження від партнерів за професіями НПЦ в натуральній формі – 3 415 грн;прийом за професіями НПЦ в поточному році – 24;
 • відсоток працевлаштування за галузями НПЦ – 63%;

Компанія «Śnieżka-Україна» працює на українському ринку з 1999 року. За роки своєї діяльності підприємство досягло значних успіхів і нині є лідером з виробництва лакофарбової продукції в Україні.

Популярність лакофарбових матеріалів Śnieżka на українському ринку у дев’яностих роках посприяла тому, що власники групи компаній «Śnieżka» вирішили побудувати виробничі потужності в Україні. Добра обізнаність в галузі лаків і фарб, багатолітній досвід в бізнесі та динамічний розвиток групи і висока ринкова позиція у Польщі дозволили їй крок за кроком підкорити ринки Східної Європи, в тому числі і України. Таким чином, наприкінці дев’яностих років розпочинає свою роботу підприємство лакофарбових матеріалів «Śnieżka-Україна» у місті Яворів, Львівської області. Першу виробничу лінію з виготовлення водоемульсійних фарб ТМ Śnieżka в Україні було запущено 2000 року. Згодом виробничі потужності розширюються і будуються два сучасні цехи, в одному з яких виготовляють фарбу на водній основі, в іншому – сухі шпаклювальні суміші.

Наступним кроком в розвитку заводу стало відкриття і функціонування складу готової продукції загальною площею 5800 кв. м, де зберігаються вироби як українського, так і польського виробництва. І, власне, ефективне налагодження роботи складського комплексу на підприємстві забезпечує безперебійне постачання продукції групи компаній «Śnieżka» в усі області України.

Невід’ємною складовою діяльності компанії «Śnieżka-Україна» є політика щодо безпеки продукції та захисту навколишнього середовища. Виробництво виробів супроводжується на засадах екологічної продукції, яка є безпечною для екосистеми, середовища і здоров’я людей. Сировина і продукція підприємства постійно проходять посилений контроль якості і відповідають найвищим європейським нормам. Вироби ТМ Śnieżka внесені до Реєстру екологічно сертифікованої продукції і марковані значком «Зелений журавлик». Компанія «Śnieżka-Україна» тісно співпрацює з центром досліджень і розробок, що розташований на території АТ «ФФіЛ «Śnieżka» в Польщі, і, власне, польський центр розробляє унікальні технології та рецептури продукції групи. А завдяки постійному вдосконаленню виробничих процесів, підприємство «Śnieżka-Україна» виготовляє високоякісні вироби на основі новітніх технологій, зокрема, водоемульсійні фарби, акрилові емалі, ґрунтовки, шпаклювальні гладі й інші.

Впровадження мультибрендингової стратегії дало можливість увесь асортимент продукції виробляти під різними торговельними марками. ТМ Śnieżka – це фарби, шпаклівки, ґрунтовки, емалі, протигрибкові засоби. ТМ VIDARON пропонує вироби, що призначені для захисту, декорування і консервації деревини. ТМ FOVEO Tech – це пропозиція продуктів для комплексного утеплення будинків. Для споживачів, які шукають на ринку фарби економ-сегменту, на ринок виведено ТМ OTTO FARBE. Відповідно така сегментація продукції сприяє задоволенню попиту найбільшого кола споживачів.

За багато років компанія вибудувала надійну мережу дистрибуції в Україні, а також працює з усіма найбільшими мережами гіпермаркетів. У сучасних умовах, щоб бути ближче до споживачів, ТОВ «Śnieżka-Україна» розвиває мережу фірмових магазинів «Śnieżka» в Україні на партнерських засадах.

Впродовж трьох років «Śnieżka-Україна» співпрацює із закладами професійно-технічної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України, з яким компанія підписала 02 листопада 2016 року Меморандум про співробітництво. Створення навчально-практичних центрів «Śnieżka» в усіх областях України спрямоване для того, щоб допомагати професійним навчальним закладам у підготовці висококваліфікованих робітничих кадрів, зокрема, малярів, столярів та монтажників систем утеплення. Взаємодія і соціальне партнерство з професійними навчальними закладами дасть можливість навчити майбутніх робітників працювати із сучасними лакофарбовими матеріалами.

ТОВ «Śnieżkaа-Україна» добре розуміє потреби та проблеми українського суспільства, тому активно долучається до різних соціальних ініціатив, допомагаючи та підтримуючи садочки, школи, спортивні клуби. Водночас як соціально відповідальний виробник компанія протягом багатьох років реалізує довгострокову соціальна програму «Кольоровий світ дитинства». Його мета – створити в дитячих лікарнях такі умови, аби різнобарвний світ малюнків додавав дітям хоч трошки гарного настрою та сприяв їхньому одужуванню. Цей проект втілений у життя у понад 10 дитячих лікувальних закладах в різних областях України.