Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/cptozt/domains/cpto.zt.ua/public_html/wp-content/themes/eu4skills/template-parts/content-news.php on line 23

Перемога в обласному конкурсі

Популярність і престижність професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» в Україні в останній період значно зросла. Це сучасна і прогресивна професія, що користується великим попитом на ринку праці. Адже автомобільний парк у нашій країні змінюється на очах.
Випускаються нові моделі автомобілів, для їхнього ремонту й обслуговування потрібні висококваліфіковані фахівці. Тому потреба у кваліфікованих робітниках та обслуговуванні колісних транспортних засобів постійно зростає і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися в автотранспортних і авторемонтних організаціях, на станціях технічного та сервісного обслуговування автомобілів, у транспортних цехах організацій різних видів економічної діяльності, навіть відкрити власну справу.

З метою виявлення і підтримки обдарованої молоді, поширення і впровадження в освітній процес сучасних прийомів і методів навчання, новітніх виробничих технологій, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Житомирської облдержадміністрації «Про організацію і проведення обласних конкурсів фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти у 2022-2023 навчальному році» від 14.02.23 №26, 16 березня 2023 року на базі навчально-практичного центру слюсарних технологій Центру професійно-технічної освіти м. Житомира проходив ІІ (обласний) етап конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Слюсар колісних транспортних засобів».

Участь у Конкурсі взяли здобувачі освіти з ГВПУ НТ, ЖППЛ, ЦПТО м. Житомира.
Роботу конкурсантів оцінювало журі у складі Лавренчука О.М., методиста Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Житомирській області, Кулика Д. П. директора «Caddy-центр», Сокирка М. П., директора ТОВ «БЕСТ-Лайн».

Переможцями конкурсу стали:
І місцеГрабенко Денис, здобувач освіти ЦПТО м. Житомира;
ІІ місцеЄременко Олександр, здобувач освіти ГВПУ НТ;
ІІІ місцеКучер Максим, здобувач освіти ЖППЛ.

Щиро вітаємо переможця, призерів Конкурсу та їх наставників і зичимо наснаги та нових професійних звершень під мирним українським небом!


Круглий стіл

24 травня 2023 року педагогічні працівники Центру професійно-технічної освіти м. Житомира в рамках Всеукраїнського Тижня професійної освіти взяли участь у круглому столі «Розвиток людського капіталу в Україні: погляд роботодавців» за участю представників МОН, Федерації роботодавців України, підприємств, департаментів (управлінь) освіти і науки обласних військових адміністрацій, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти. […]

📝22.05.2023 р., в здобувачі освіти Центра професійно-технічної освіти м. Житомира взяли участь тренінгу “Ресурсність: самореалізація особистості, професійний розвиток та кар’єрне зростання” 🧐

День здоров’я

19.05.2023 р., в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира відбулася щорічна весняна спартакіада. Ми за здоровий спосіб життя!

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x