День Соборності

22 січня наша країна відзначає одне з найбільших державних свят – День Соборності України. Цього дня 100 років тому в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну. Проте тільки з 1999 року це свято стали відзначати офіційно.

З метою формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення 100-річчя з Дня Соборності України, в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира було проведено виховний захід, присвячений цій історичній події, учасники мали нагоду дізнатися не тільки цікаві історичні подробиці, але й імена діячів національно-визвольного руху на Закарпатті (викладач історії та права Ярмолюк М. М.) та оглянути тематичну книжкову виставку (бібліотекар Казакова Т. В.).

Також була проведена година спілкування класного керівника на тему «Разом з власної волі з 1919 року», під час якої учні переглядали відеоматеріали, обговорювали питання історичної розбудови держави в минулому та проводили паралелі із сучасністю, ознайомлювалися з літературою, що висвітлює цю історичну подію життя України.

Такі заходи сприяють формуванню національної свідомості нашої молоді, виховують у них почуття патріотизму, поваги та любові до Батьківщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *