Насоси від компанії Grundfos for Installers

Під час V Всеукраїнської конференції «Інновації у сантехнічній освіті» Центр професійно-технічної освіти м. Житомира — партнер проєкту EdUP, отримав насоси від компанії Grundfos for Installers.

Отримане обладнання встановлене в Навчально-практичному центрі з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» у вигляді навчального стенду, який під’єднаний до системи водопостачання, що дає змогу здобувачам освіти бачити роботу насосів для підняття тиску води у побуті.

Насоси від компанії Grundfos for Installers — це можливість для здобувачів освіти ЦПТО м. Житомира підвищувати свій професіоналізм в освоєнні сучасних технологій щодо монтажу новітнього обладнання в сантехнічній галузі.#

Проєкт “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation – Швейцарської агенції з розвитку та співробітництваТОВ “Геберіт Трейдінг”ТОВ “Сіка Україна” та виконується Swisscontact Eastern Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *