Сантехнічне обладнання від компанії Geberit

В кінці грудня 2024 р. Центр професійно-технічної освіти м. Житомира — партнер проєкту EdUP, який підтримує компанія Geberit, отримав сантехнічне обладнання для майстерень.

Отримане обладнання встановлене в Навчально-практичному центрі з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»:

  • один комплект зібраний і підключений до водопостачання та водовідведення в навчальних цілях;
  • три інші комплекти будуть використовуватись на уроках виробничого навчання для збору (розбору) для групи з 15 осіб (по 5 здобувачів освіти на кожний комплект сантехнічного обладнання).

Сантехнічне обладнання від компанії Geberit надасть можливість для здобувачів освіти ЦПТО м. Житомира підвищувати свій професіоналізм в освоєнні сучасних технологій щодо монтажу новітнього обладнання в сантехнічній галузі.#

Проєкт “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation – Швейцарської агенції з розвитку та співробітництваТОВ “Геберіт Трейдінг”ТОВ “Сіка Україна” та виконується Swisscontact Eastern Europe за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *